naše služby v prevádzke minicopy

 • kopírovacie služby, tlač a skenovanie dokumentov v čb a farebnom prevedení
 • hrebeňová a tepelná väzba, laminovanie
 • veľkoplošné kopírovanie, tlač a skenovanie do formátu A0+
 • predaj doplnkového tovaru

 • kopírovanie, tlač a skenovanie


  V našej predajni na Rybníkovej 1 Vám umožníme rýchlo, kvalitne a za rozumnú cenu tlačiť alebo kopírovať Vašu projektovú dokumentáciu alebo iné veľkoformátové dokumenty. Využite možnosť archivácie Vašej starej papierovej dokumentácie v digitálnej podobe. Vaše výkresy oskenujeme, vyretušujeme a uložíme na nosičoch CD alebo DVD.

  Na zabezpečenie uvedených služieb používame veľkoformátové kopírovacie stroje holandskej znacky Océ, ktoré sú medzi odbornou verejnosťou známe ako špička reprografickej techniky využívajúca najvyspelejšiu technológiu a tým splňajúca najnovšie kvalitatívne i ekologické nároky.

  Vytlačenú dokumentáciu Vám zdarma poskladáme na skladacom stroji na rozmer A4. Využite možnosť zaslania Vašej dokumentácie emailom a vyzdvihnite si ju vytlačenú vo vopred dohodnutom termíne. Nemusíte čakať v rade, ani kým sa Vaša dokumentácia vytlačí. Pri väčších objednávkach využite možnosť doručenia vytlačených dokumentov priamo k Vám ešte v priebehu dňa.

  Okrem spracovania veľkých formátov Vám ponúkame tlač, kopírovanie a skenovanie dokumentov do veľkosti A3 v digitálnej kvalite buď čiernobielo alebo farebne.